Filmy premium dla dorosłych
Koszt dostępu do Serwisu wynosi 30,75  zł / tydzień brutto (pobierane będą 1 opłaty po 30,75  zł brutto na tydzień.

Serwis FyyBox stanowi świadczenie dodatkowe w ramach usługi o podwyższonej opłacie i jest tygodniowym usługą subskrypcyjną, która umożliwia dostęp do najlepszych treści multimedialnych, które odbiorca może cieszyć się bez ograniczeń na swoim telefonie komórkowym lub komputerze (“Serwis”).
Koszt dostępu do Serwisu wynosi 30,75 zł / tydzień brutto (pobierane będą 1 opłaty po 30,75 zł brutto na tydzień.
Serwis dostępny jest na telefony komórkowe bądź inne urządzenia końcowe Android 7, iOS 11.1, posiadające kartę SIM w sieci Orange, Plus, T-Mobile & Play .
Opłata zostanie doliczona do Twojego rachunku w u twojego operatora (telefon na abonament) lub odliczona od środków na koncie (telefon na kartę).
Połączenie internetowe jest konieczne dla korzystania z otrzymanych w ramach Serwisu treści multimedialnych. Do opłaty za dostęp do Serwisu, nie są wliczone opłaty za transmisję danych. W przypadku gdy korzystanie z Serwisu wymaga pobierania przez Ciebie danych z wykorzystaniem transmisji GSM, opłaty te będą pobierane przez Operatora, zgodnie z aktualnym cennikiem zakontraktowanego Operatora.
Aby dokonać zamówienia, musisz zapoznać się z treścią przedstawioną na Stronie Aktywacyjnej i podążać za instrukcjami na niej wskazanymi.
Rejestracja do Serwisu jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu i Polityki Prywatności. Po rejestracji do Serwisu, otrzymasz bezpłatną wiadomość powitalną potwierdzającą, że rejestracja do usługi zakończyła się powodzeniem.
Usługa jest aktywowana na czas nieokreślony, do czasu aż z niej zrezygnujesz.
T-Mobile: Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP GAMEEK na 80425 (koszt: 0 zł).
Orange: Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP GAMEEK na 80708 (koszt: 0 zł).
Usługodawcą i podmiotem realizującym dodatkowe świadczenie jest: 2com2 LTD, SM-Office-E1-1619 C Ajman, United Arab Emirates , zarejestrowany w Rejestrze Handlowym w Ras Al Khaimah, United Arab Emirates pod numerem AFZ/OS/1756 (“Organizator”).
Kontakt, w razie reklamacji: info-pl@mobileinfo.biz, numer telefoniczny: +48 800 007 173 (opłata lokalna) od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.
Organizator będzie kontaktować się z Klientem na podany przez niego numer telefonu lub e-mail. Regulamin usługi: http://po.fyybox.com/apm/terms.php .
Poprzez przyciśniecie na przycisk ZAMAWIAM I PŁACĘ użytkownik wyraźnie potwierdza, że wie, że zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty poprzez rachunek telefoniczny według powyżej opisanej częstotliwości Serwisu. Dalej użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu organizatora i go wyraźnie akceptuje, a także zgadza się na natychmiastowe rozpocznie świadczenia Serwisu i związaną z tym utratę jego prawa do odstąpienia od umowy o udostępnianie Serwisu w przeciągu 14 dni. Ponadto, wyrażasz również zgodę na to, że niezwłoczne pobierzesz i zachowasz obowiązującą kopię Regulaminu usługi Organizatora w chwili zawarcia umowy o usługę (potwierdzenie zawarcia umowy), który będzie ci udostępniony (w postaci linka www) w otrzymanym przez ciebie SMS-ie potwierdzającym zawarcie umowy na usługę.