FyyBox to wysokiej jakości portal wideo. Najświeższe filmy o glamour są aktualizowane co tydzień. Uzyskaj subskrypcję bez ograniczeń i ciesz się oglądaniem najlepszych filmów.

Subskrypcja, koszt usługi to 30,75 zł brutto za tydzień. Usługa promowana przez 2com2 ltd

Nieograniczony dostęp do wszystkich erotycznych filmów wideo zostanie przyznany użytkownikowi końcowemu po zasubskrybowaniu usługi.

Usługa FyyBox jest to usługa subskrypcyjna. Przeznaczona tylko dla osób powyżej 18. roku zycia. Jej warunki określa regulamin. Zapisz się do naszego serwisu, aby co tydzien otrzymać dostęp do FyyBox – możesz pobierać bez ograniczeń (opłata wynosi 30,75 PLN brutto na tydzień). Koszt otrzymywanych wiadomości nie obejmuje kosztów połączenia WAP, które jest naliczane zgodnie z taryfą danego operatora sieci komórkowej. Połączenie WAP jest konieczne dla pobrania otrzymanych w ramach subskrypcji elementów. Usługodawcą jest firma 2com2 ltd, SM-Office-E1-1619 C, Ajman, United Arab Emirates. Registration number: AFZ/OS/1756 Ajman Free Zone, United Arab Emirates.Więcej informacji Regulamin: http://po.fyybox.com/appmobi/terms.php

Aby uzyskać pomoc w zakresie rozliczeń, skontaktuj się z 022 397 4315 lub napisz e-mail do
info-pl@mobileinfo.biz
T-Mobile: Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP FYB na 80425 (koszt: 0 zł).
Orange: Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP FYB na 80708 (koszt: 0 zł).